Obytné domy, dřevostavby a pasivní domy

Trápí vás štípání očí, bolest v nose nebo krku, suchá kůže a statické výboje ve vaší domácnosti? Zhoršilo se vaše astma? Pak je vzduch u vás doma pravděpodobně příliš suchý. Příliš suchý vzduch ve vaší domácnosti způsobuje nejen zdravotní problémy, ale také smršťování a vrzání podlah.

  

Zdravé a pohodlné vnitřní klima

Suchý vzduch může způsobit bolesti hlavy, kožní problémy, zvýšenou náchylnost k nachlazení, bolest, sucho v krku a bolavé oči. 

Oči jsou citlivé na nízkou vlhkost, když se tenký film vlhkosti na rohovce odpaří. Nositelé kontaktních čoček pociťují 5 násobné nepohodlí, když relativní vlhkost klesne pod 40 % RV. Prach a nečistoty ulpívají na vlhčích čočkách a způsobují vyšší podráždění. Ideální je udržování konstantní vlhkosti na 50% RV. 

Inovativní a neviditelné

Máte dům se systémem rekuperace tepla (WTW)? Pak pro vás platí zvlhčovač , chladič nebo Combi Comfort HomeEvap . Tyto modely jsou přímo napojeny na systém rekuperace tepla, a proto nejsou ve vaší domácnosti vidět. Nemáte ventilační systém s rekuperací tepla? Pak se na vás vztahuje HomeEvap Direct . To lze snadno umístit do skladovacích místností, skříní, půd nebo sklepů. 

Chrání dřevěné podlahy, vzácné umělecké a hudební nástroje

HomeEvap prodlužuje životnost podlah a veškerých dřevěných výrobků v interiéru. Chrání vzácná umělecká díla a u hudebních nástrojů je méně pravděpodobné, že se rozladí. Díky správné a konstantní vlhkosti předejdete negativním účinkům roztahování a smršťování dřevěných částí.