HomEvap Chladič

Přístroj HomEvap Chladič využívá vzduchotechnickou jednotku s rekuperací tepla ve vašem domě, aby v případě potřeby chlazení přivedl chladný vzduch do interiéru. HomEvap Chladič také zabraňuje oteplování vaší domácnosti a zvyšuje efektivitu nočního chlazení.

HomEvap Chladič ochlazuje vratný vzduch z domova tak, aby se výměník tepla ve větrací jednotce s rekuperací tepla ochladil. Tím se ochlazuje nasávaný teplý venkovní vzduch. Jinými slovy, výměník tepla se ve vzduchotechnické jednotce s rekuperací tepla stává ochlazovacím výměníkem. Účinek chlazení pomocí Chladiče HomEvap lze srovnat s bouřkou po dusném horkém letním dni. Mikroklima vašeho domova se stane svěžím a ochlazeným.

Chladič HomeEvap pouze chladí. Pro zlepšení vnitřního klimatu vašeho interiéru lze nainstalovat také zvlhčovač HomEvap, který zvlhčuje nasávaný vzduch. Celý systém je pak k dispozici pod názvem HomEvap Combi Comfort.

Chladič je vybaven vyjímatelnou kazetou, do které je vložena absorpční vložka a vodní filtr LegioSafe®. Tuto kazetu nelze vyčistit, proto musí být vyměněna nejméně každé dva roky, aby bylo zaručeno bezpečné a hygienické chlazení. Na nutnost výměny kazety Chladiče upozorňuje servisní hlášení viditelné rozsvícením LED (vedle symbolu zámku) ve spodní části přístroje. Náhradní kazety lze objednat na info@evora.cz

Výhody:

  • tichý
  • automatický provoz
  • extra chladicí kapacita
  • nízká cena
  • snadné napojení i na stávající rozvody řízeného větrání s rekuperací tepla

Výrobní označení: HEPC (HomeEvap Cooler)


Potřebujete poradit?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.