Bytové komplexy

Trápí vás štípání v očích, bolest v nose nebo krku, suchá kůže nebo statické výboje? Zhoršilo se vaše astma? Pak je vzduch ve vašem bytě pravděpodobně příliš suchý. Příliš suchý vzduch ve vaší domácnosti způsobuje nejen zdravotní problémy, ale také smršťování a vrzání podlah. Nedaří se vám dostat teplo z bytu? Pak má HomeEvap řešení! 

  

Zdravé a pohodlné vnitřní klima

Trápí vás štípání v očích, bolest v nose nebo krku, suchá kůže? Pak je vzduch ve vašem bytě pravděpodobně příliš suchý. A to způsobuje nejen zdravotní problémy, ale také smršťování a vrzání podlah. A poškození (praskliny/smrštění) vašeho umění a starožitností.

Řešením je: zvýšit vlhkost ve vašem bytě. Energeticky účinný HomeEvap zvyšuje vlhkost ve vašem domě, snižuje stížnosti a zvyšuje váš pocit pohodlí.

Protože se byty stále lépe izolují, je stále obtížnější se v létě zbavit horka. Použitím HomeEvap Cooleru můžete odložit přehřívání a zvýšit komfort v bytě.

Inovativní a neviditelné

Produkty HomeEvap jsou inovativní, udržitelné a orientované na budoucnost. Používá se nejstarší forma chlazení a zvlhčování, ale s extrémně moderním vzhledem a může být aplikována na nejnovější techniku. 

Existují 3 produkty, které lze namontovat přímo na vzduchové kanály HRV: zvlhčovač , chladič nebo Combi Comfort HomeEvap

Nemáte ventilační systém s rekuperací tepla nebo je výkon příliš nízký pro pohodlný výsledek?  Pak je ideální HomeEvap Direct .

Chrání dřevěné podlahy, vzácné umělecké a hudební nástroje

HomeEvap prodlužuje životnost podlah a veškerých dřevěných výrobků v interiéru. Chrání vzácná umělecká díla a u hudebních nástrojů je méně pravděpodobné, že se rozladí. Díky správné a konstantní vlhkosti předejdete negativním účinkům roztahování a smršťování dřevěných částí.